Diagnostyka otorynolaryngologiczna

Jesienią 2018 roku CM Medyceusz we współpracy z zespołem specjalistów wywodzących się łódzkich klinik otorynolaryngologicznych rozszerzyły zakres usług. Od teraz, w budynku przy ulicy Bazarowej 9 mają Państwo możliwość konsultacji, diagnostyki i leczenia (w tym operacji w Szpitalu CM Medyceusz) wszelkich chorób otorynolaryngologicznych. W nowych, świetnie wyposażonych pomieszczeniach, specjaliści zbiorą z Państwem wywiad lekarski, zbadają sprzętem najnowszej generacji, a w razie potrzeby skierują na dodatkową diagnostykę i leczenie.

 

Diagnostyka laryngologiczna:

  • Audiometria tonalna
  • Tympanometria
  • Audiometria mowy
  • Endoskopowe badanie migdałka gardłowego u dziecka
  • Endoskopowe badanie nosa, gardła,( nosogardła) i krtani
  • Videostroboskopia
  • Diagnostyka bezdechów sennych 

Artykuły powiązane

08.01 2019

Żebyś był pewny, że naprawdę jesteś zdrowy. Ta rada dotyczy każdego z nas, bez względu na płeć i wiek. Nie powinieneś jej lekceważyć – szczególnie, jeśli jesteś facetem po pięćdziesiątce i dotąd, jeśli tylko mogłeś, unikałeś kontaktu z służbą zdrowia. Powinieneś zacząć się regularnie badać nawet wtedy, gdy dobrze się odżywiasz i prowadzisz aktywny tryb życia. Dlaczego?

 

Więcej
03.01 2019

Idealna sylwetka, brak nadwagi, a jednocześnie duża, o wiele za duża ilość tkanki tłuszczowej, ukrytej w jamie brzusznej, wokół narządów wewnętrznych. Czy można być otyłym i o tym nie wiedzieć? Czy otyłość może się ukryć?

Więcej
27.12 2018

Każdy, kto jest aktywny fizycznie, uprawia jakiś sport amatorsko czy profesjonalnie albo zamierza zacząć ćwiczyć może w CM Medyceusz w Łodzi wykonać badania, sprawdzające stan zdrowia. Medyceusz proponuje tej grupie osób specjalny pakiet badań laboratoryjnych pod nazwą: Aktywni fizycznie.

Więcej

Współpracujemy

Narodowy Fundusz Zdrowia logo  

 

Proteo logo

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.