Bezpieczne i wygodne konsultacje online z lekarzami CM Medyceusz

Wprowadzamy konsultacje online lekarzy specjalistów. Już teraz – bez wychodzenia z domu czy z firmy, w bezpiecznych warunkach – nasi pacjenci mogą konsultować wyniki swoich badań obrazowych czyli np. RTG. Niebawem zaś wszyscy nasi specjaliści – o ile nie będzie konieczności bezpośredniej wizyty w poradni - będą Państwa przyjmować za pośrednictwem internetu.

 

W czasie epidemii koronawirusa e – porada to z pewnością najbezpieczniej dla Państwa rozwiązanie. Z jednej strony taka wizyta niczym nie różni się od tej „tradycyjnej” – to normalne spotkanie z lekarzem, tylko online, z drugiej zabiera mniej czasu i pozwala Państwu skupić się na innych swoich obowiązkach.

 

Dlaczego uruchamiamy e – porady? Ponieważ są dla pacjentów wygodne i bezpieczne.

Oto kilka zalet:

  • dzięki połączeniom online ograniczamy do zera zagrożenie zakażeniami wirusami grypy czy koronawirusami
  • połączenie wideo pozwala na to, aby jeszcze bardziej skrócić kontakt z lekarzem
  • e-porady to normalne konsultacje, ale dzięki nim nie musicie Państwo poświęcać czasu na dojazd, teraz możecie konsultować się z lekarzem specjalistą mając dostęp do internetu w dowolnym miejscu
  • wyniki badań można przysłać naszym lekarzom drogą elektroniczną

 

W wielu przypadkach osobista wizyta u specjalisty nie jest konieczna – dotyczy to zwłaszcza tych wizyt, podczas których lekarz ocenia wyniki zleconych wcześniej badań diagnostycznych. Obecne rozwiązania technologiczne wychodzą tu naprzeciw potrzebom pacjentów, ponieważ specjalista może online – na podstawie przesłanych wyników badań tomografu, rezonansu czy RTG – z powodzeniem przekazać pacjentowi zalecenia medyczne oraz wystawić e-receptę. Dziś to nie jest żaden problem.

 

W ramach e-porad obecnie umożliwiamy pacjentom:

  • konsultację badań obrazowych (badania RTG, tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego), dzięki której mogą Państwo szybko uzyskać opinię specjalisty na temat swoich wyników.

 

Już wkrótce umożliwimy:

  • zdalne konsultacje przez Internet z lekarzami dowolnej specjalności

Jeśli chcą Państwo skorzystać z e-porady (konsultacji badań obrazowych online) prosimy o wypełnienie prostej ankiety znajdującej się pod poniższym linkiem:

e-porada

Współpracujemy

 

Narodowy Fundusz Zdrowia logo  

 

Proteo logo