Konsultacje laryngologiczne, konsultacja laryngologa, konsultacje foniatry

Centra Medyczne Medyceusz oferują kompleksową diagnostykę i leczenie chorób narządów głowy i szyi w ramach nowej usługi komercyjnej.

Nowy gabinet otorynolaryngologiczny wyposażony jest w najnowsze urządzenia do diagnostyki chorób nosa, gardła, krtani oraz uszu.

W ramach konsultacji otorynolaryngologicznej specjaliści otorynolaryngologii zbiorą z Państwem wywiad dotyczący odczuwanych dolegliwości oraz chorób towarzyszących, a następnie przystąpią do dokładnego badania laryngologicznego.

 

Nowość - Pogotowie Laryngologiczne - czytaj więcej

Nowość - konsultacje foniatry - czytaj więcej

Nowość - konsultacje laryngologa dziecięcego

 

Do dyspozycji lekarzy laryngologów pozostaje:

  • mikroskop laryngologiczny, który umożliwia dokładną ocenę błony bębenkowej wraz z przeprowadzeniem małych zabiegów w obrębie ucha, lub założeniu opatrunków i oczyszczeniu ucha.
  • wieża endoskopowa wyposażona w sztywne i giętkie endoskopy oraz przystawkę do wideostroboskopii, za pomocą której laryngolog może ocenić okolice niedostępne zwykłemu badaniu laryngologicznemu oraz uzyskać znacznie wyraźniejszy obraz, który następnie można zapisać i wydrukować. Badania z zastosowaniem endoskopów wykonywane są bez dodatkowych opłat.
  • Ponadto lekarz może zalecić wykonanie radiologicznych badań obrazowych, które w CMM wykonywane są na miejscu.

 

W ramach pierwszorazowej wizyty laryngologicznej oferujemy państwu możliwość nieodpłatnego zbadania słuchu we współpracującym gabinecie diagnostyki i protetyki słuchu firmy Audiofon (I piętro).

 

Godziny i dni konsultacji laryngologicznych:

Lekarz specjalista Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek* Piątek

laryngolog

lek. Anna Gawrońska

     Od 17.30    

laryngolog

dr n. med. Oskar Rosiak

   Od 16.00                     

* czwartek - dzień operacyjny  

 

Konsultacje laryngologiczne i foniatryczne odbywają się w poradni otorynolaryngologicznej:

 

ul. Bazarowa 9

91-053, Łódź

Klatka schodowa w patio, 

Rejestracja III piętro

Czynna w godzinach 7.30 - 20.00

tel: 508-216-874 / 42-613-69-16

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zespół Centrum Otorynolaryngologii CM Medyceusz

lek. Anna Gawrońska

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2017 roku odbywa szkolenie specjalizacyjne z zakresu otolaryngologii w Klinice Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej I Katedry Otolaryngologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W ramach pracy doktorskiej prowadzi badania w zakresie diagnostyki i rehabilitacji zawrotów głowy. Stale podnosi umiejętności na kursach zarówno w Polsce, jak i za granicą, m.in. kurs praktyczny z zakresu chirurgii ślinianek, Monachium, Niemcy, Klinika Otolaryngologii, Campus Grosshadern (2018), Kurs z zakresu endoskopowych operacji zatok przynosowych, Bochum, Niemcy Universitätsklinikum der Ruhr-Universität (2019), Kurs teoretyczny i praktyczny z zakresu operacji szyjnych (węzły chłonne, krtań, tarczyca, ślinianki), Caceres, Hiszpania, Complejo Hospitalario Universitario de Badajoz (2020).

Przyjmuje w czwartki w godzinach: Od 16.00

lek. Agata Leduchowska

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od grudnia 2016 roku odbywa szkolenie specjalizacyjne z zakresu otorynolaryngologii w Klinice Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej I Katedry Otolaryngologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W ramach pracy doktorskiej prowadzi badania w zakresie wczesnej diagnostyki zmian przedrakowych fałdów głosowych. Ukończyła kurs z zakresu zabiegów funkcjonalnej endoskopowej operacji zatok przynosowych (FESS) w Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej UM w Poznaniu, PoznańLab.

Przyjmuje w czwartki w godzinach: Od 16.00

dr n. med. Izabela Olejniczak

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi, specjalista otorynolaryngologii i pracownik naukowo-dydaktyczny w Klinice Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej I Katedry Otolaryngologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się chorobach zatok przynosowychj, nowotworach głowy i szyi oraz rozległych operacjach onkologicznych w tym regionie. Autorka licznych prac naukowych i wystąpień na konferencjach laryngologicznych o randze krajowej i międzynarodowej.

Przyjmuje różne dni w godzinach: 15.30-18.00

lek. Karolina Gos-Niewęgłowska

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalistka audiologii i foniatrii. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Klinice Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. N.Barlickiego w Łodzi. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń głosu. Autorka i współautorka publikacji o tematyce foniatrycznej.

Przyjmuje w czwartki w godzinach: 16.00 - 18.00

dr n. med. Oskar Rosiak

Ukończył wydział lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w roku 2014, od 2016 roku pracownik Kliniki Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej I Katedry Otolaryngologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Prowadzi w ramach pracy doktorskiej badania w zakresie rehabilitacji zawrotów głowy. W trakcie specjalizacji w otorynolaryngologii, ukończył kursy z mikrochirurgii usznej w ośrodkach zagranicznych min. Zurychu (Fisch International Microsurgery Foundation) i Bostonie (Harvard Medical School).

Przyjmuje w we wtorki i piątki godzinach: 15.00 – 18.00

Współpracujemy

 

Narodowy Fundusz Zdrowia logo

 

Proteo logo

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.