Teleporady lekarzy POZ MEDYCEUSZ

Czujemy się odpowiedzialni za Państwa zdrowie, dlatego ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną i zalecane przez Główny Inspektorat Sanitarny ograniczenia wynikające z zagrożenia zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2 uruchamiamy dla Państwa porady telefoniczne lekarzy POZ we wszystkich naszych placówkach. Chodzi o to, aby zgodnie z zaleceniami GIS w miarę możliwości ograniczyć do minimum konieczność Państwa wizyt w przychodniach.

Lekarze udzielają teleporad w godzinach pracy przychodni – dzięki temu uzyskacie Państwo konsultację lekarską bezpiecznie, bez konieczności wychodzenia z domu. To są takie same konsultacje jak podczas wizyt, tylko ze względu na wyjątkową sytuację epidemiologiczną, odbywają się przez telefon, a nie osobiście.

Wszystkich naszych pacjentów, którzy chcą skorzystać z pomocy lekarza POZ prosimy o kontakt telefoniczny i mailowy z rejestracją w celu umówienia porady.

  • rejestracja pacjentów do teleporad odbywa się tylko drogą telefoniczną i mailową, numery poszczególnych rejestracji znajdziecie Państwo poniżej. Informujemy, ,że wyznaczona godzina teleporady jest orientacyjna .
  • w sytuacji, kiedy jest to niezbędne pacjent zostanie umówiony na konkretną godzinę do lekarza
  • nie należy zgłaszać się po recepty - prośbę o przepisanie leków do kontynuacji leczenia należy nam zgłosić telefonicznie
  • Prosimy o stosowanie się do informacji i wskazówek przekazywanych przez rejestratorki.
  • Prosimy mieć przygotowaną kartkę i długopis na czas teleporady.  

 

Badania laboratoryjne i diagnostyczne 

 

Czytaj więcej:

Koronawirus - Zalecenia jak się chronić

 

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

CMM-Bazarowa

(42) 613-69-01

(w sprawie pacjentów dorosłych)

(42) 613-69-02

(w sprawie dzieci)

CMM-Sporna (42) 656-76-57
CMM-Limanowskiego (42) 613-69-47
CMM-Syrenki (42) 658-47-63
CMM-Herlinga-Grudzińskiego (42) 613-69-55

 

Artykuły powiązane

20.03 2020

Każdego dnia powstaje wiele absurdalnych plotek i fake newsów na temat nowego typu koronawirusa, które rodzą panikę i nikomu – ani pacjentom, ani służbie zdrowia - nie pomagają. Przedstawiamy więc dla Państwa kilka rzeczowych i wiarygodnych materiałów, w których poważne źródła i autorytety mówią prostym językiem o tym, co nauka wie  o nowym wirusie.

Więcej
14.03 2020

Uwaga! Nowe zasady zaplanowanych badań: Rezonansu magnetycznego, Tomografii Komputerowej i Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej.

Więcej
13.03 2020

Koronawirus SARS-Cov-2, który wywołuje chorobę o nazwie COVID-19 wzbudza niepokój. Wirus przenosi się drogą kropelkową – jak grypa. Główny Inspektorat Sanitarny wydał zalecenia, jak chronić siebie i innych przed tą chorobą. Najbardziej narażone na rozwinięcie ciężkiej postaci choroby są osoby starsze, z obniżoną odpornością, którym towarzyszą inne, przewlekłe choroby.

Więcej

Współpracujemy

 

Narodowy Fundusz Zdrowia logo  

 

Proteo logo

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.