Aktualności

 

21.10 2020

Specjalnie dla Państwa wygody uruchomiliśmy bramkę sms - możliwość zapisów na konsultacje lub badania diagnostyczne za pośrednictwem sms. Wystarczy wysłać sms na numer 664 908 504 w treści wpisując specjalizację lekarza lub nazwę badania. Oddzwonimy i umówimy wizytę.

Więcej
15.10 2020

Milion drobnoustrojów zmieści się na zaledwie jednym centymetrze ludzkiej skóry. Na szczęście skutecznym sposobem pozbycia się wirusów z dłoni jest mycie ich wodą z mydłem. 15 października to Światowy Dzień Mycia Rąk.

Więcej
01.10 2020

Na czym polega dieta wegańska? Czy jest bezpieczna dla zdrowia? Dietetyk CM Medyceusz, Leszek Pawski, przedstawia zalety tej diety oraz szczegółowo wyjaśnia, o czym trzeba pamiętać, decydując się na nią.

Więcej
21.09 2020

To ultradokładne badanie pozwalające na najbardziej szczegółową ocenę zdrowia mamy i oczekiwanego potomka. W CM Medyceusz wykonujemy je zarówno bezpłatnie w ramach umowy z NFZ, jak i prywatnie na warunkach komercyjnych w ciągu 48 godzin.

Więcej
17.09 2020

Zaawansowany wiek, niezdrowy tryb życia, ciągły stres oraz obciążenie rodzinne – to cztery czynniki mogące wpływać na wywołanie raka prostaty. Jest to obecnie najczęściej diagnozowany nowotwór wśród mężczyzn w Polsce.

Więcej
09.09 2020

Pneumokoki to bardzo groźne bakterie dla dzieci, osób starszych i tych z osłabionym układem odpornościowym. Wywołują m.in. zapalenia płuc, zapalenie zatok, zapalenia ucha środkowego czy – w najcięższych przypadkach - sepsę.

Więcej

Współpracujemy

 

Narodowy Fundusz Zdrowia logo  

 

Proteo logo

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.