Poradnik
Wybierz kategorię artykułów
aktualnosci aktualnosci
Aktualności
email email
Poradnik pacjenta
sms sms
Leksykon zdrowia
rejestracja rejestracja
Media o nas

Najświeższe informacje z życia przychodni - przejdź do kategorii

Praktyczne informacje: Jak przygotować się do badania? Na czym ono polega? To i wiele więcej - przejdź do kategorii

Artykuły naukowe, wypowiedzi ekspertów - przejdź do kategorii

Artykuły i informacje prasowe - przejdź do kategorii

Pomoc dla Medyceusza – dziękujemy Wam!

W tym trudnym czasie okazujecie nam Państwo wielkie serce bezinteresownie dostarczając do przychodni między innymi maseczki, rękawiczki i środki do dezynfekcji. Serdecznie dziękujemy.

 

Od początku pandemii nasi lekarze cały czas niosą pomoc. Każdego dnia udzielamy kilkudziesięciu tele-porad, a w szczególnych przypadkach, kiedy konsultacja na odległość po prostu nie może przynieść rezultatu, przyjmujemy pacjentów osobiście w przychodniach. Przeprowadzamy również konieczne lub zaplanowane wcześniej badania diagnostyczne - między innymi rezonans magnetyczny czy tomograf komputerowy – zachowując przy tym maksymalne środki ostrożności dla bezpieczeństwa zarówno pacjentów, jak i naszego personelu. Zdecydowaną większość z tych usług wykonujemy bezpłatnie – w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia – dokładnie tak samo jak inne, publiczne, placówki służby zdrowia.

Dlatego chcemy serdecznie Państwu podziękować za każdą formę okazywanej w tym czasie pomocy – zapewniamy, że zostanie ona w pełni wykorzystana dla dobra naszych pacjentów.

Współpracujemy

 

Narodowy Fundusz Zdrowia logo  

 

Proteo logo