Uwaga! Nowe zasady zaplanowanych badań: Rezonansu magnetycznego, Tomografii Komputerowej i Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej

Rezonans Magnetyczny (RM) i Tomografia Komputerowa (TK)

Informujemy, że pacjenci umówieni wcześniej na RM i TK zostaną przebadani planowo. Działają także nowe zapisy! Jednakże, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów i personelu, wprowadzamy dodatkowe środki ostrożności:

 • Pacjenci będą wpuszczani do budynku pojedynczo i bez osób towarzyszących.
 • Wobec wszystkich pacjentów zgłaszających się na RM i TK będziemy stosowali procedury wejścia.
 • Będziemy kierować ruchem pieszym pacjentów tak, aby ograniczyć bliskie ich spotkania na niewielkiej przestrzeni.

Więcej informacji:

Rezonans Magnetyczny

Tomograf Komputerowy

 

Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna (AOS)

Pacjenci zapisani do poradni specjalistycznych proszeni są o kontakt telefoniczny bądź mailowy przed wizytą. Porady będą realizowane zgodnie z harmonogramem. Jednakże, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów i personelu, wprowadzamy dodatkowe środki ostrożności:

 • Pacjenci będą wpuszczani do budynku pojedynczo i bez osób towarzyszących
 • Wobec wszystkich pacjentów na badanie w ramach AOS będziemy stosowali procedury wejścia.
 • Będziemy kierować ruchem pieszym pacjentów tak, aby ograniczyć bliskie ich spotkania na niewielkiej przestrzeni.

 

Diagnostyka w ramach AOS

Pacjenci ze skierowaniem na badania diagnostyczne w ramach AOS (wykaz badań diagnostycznych pod linkiem)  proszeni są o kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu ustalenia terminu wizyty w poradni. Badania będą realizowane zgodnie z harmonogramem.

Pacjenci ze skierowaniem badania laboratoryjne w ramach AOS będę mili je wykonywane zgodnie z harmonogramem. Jednakże, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów i personelu, wprowadzamy dodatkowe środki ostrożności:

 • Pacjenci będą wpuszczani do budynku pojedynczo i bez osób towarzyszących
 • Wobec wszystkich pacjentów będziemy stosowali procedury wejścia.
 • Będziemy kierować ruchem pieszym pacjentów tak, aby ograniczyć bliskie ich spotkania na niewielkiej przestrzeni.

 

Dokładniejszych informacji udzielamy telefonicznie (wszystkie numery telefonów) bądź mailowo:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

42 613-69-00

 

Podstawowa Opieka Zdrowotna (POZ)

Przypominamy również, że

 • W przypadku poradni POZ obowiązują porady medyczne drogą telefoniczną. Nasi lekarze udzielają teleporad w godzinach pracy placówek CM Medyceusz.
 • Nie należy zgłaszać się po recepty - prośbę o przepisanie leków do kontynuacji leczenia należy nam zgłosić telefonicznie.
 • Od 16 marca do odwołania na badania laboratoryjne i do pracowni RTG i USG przyjmujemy wyłącznie pacjentów z pilnymi skierowaniami.

Szczegóły przeczytacie Państwo TUTAJ

Dziękujemy za wyrozumiałość, zrozumienie i stosowanie się do tych zasad – wprowadzamy je również dla Państwa bezpieczeństwa. Jesteśmy pewni, że ta ostrożność zaprocentuje i szybko wrócimy do normalnego funkcjonowania.

 

Artykuły powiązane

20.03 2020

Każdego dnia powstaje wiele absurdalnych plotek i fake newsów na temat nowego typu koronawirusa, które rodzą panikę i nikomu – ani pacjentom, ani służbie zdrowia - nie pomagają. Przedstawiamy więc dla Państwa kilka rzeczowych i wiarygodnych materiałów, w których poważne źródła i autorytety mówią prostym językiem o tym, co nauka wie  o nowym wirusie.

Więcej
14.03 2020

Uwaga! Nowe zasady zaplanowanych badań: Rezonansu magnetycznego, Tomografii Komputerowej i Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej.

Więcej
13.03 2020

Koronawirus SARS-Cov-2, który wywołuje chorobę o nazwie COVID-19 wzbudza niepokój. Wirus przenosi się drogą kropelkową – jak grypa. Główny Inspektorat Sanitarny wydał zalecenia, jak chronić siebie i innych przed tą chorobą. Najbardziej narażone na rozwinięcie ciężkiej postaci choroby są osoby starsze, z obniżoną odpornością, którym towarzyszą inne, przewlekłe choroby.

Więcej

Współpracujemy

 

Narodowy Fundusz Zdrowia logo  

 

Proteo logo

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.