Poradnik
Wybierz kategorię artykułów
aktualnosci aktualnosci
Aktualności
email email
Poradnik pacjenta
sms sms
Leksykon zdrowia
rejestracja rejestracja
Media o nas

Najświeższe informacje z życia przychodni - przejdź do kategorii

Praktyczne informacje: Jak przygotować się do badania? Na czym ono polega? To i wiele więcej - przejdź do kategorii

Artykuły naukowe, wypowiedzi ekspertów - przejdź do kategorii

Artykuły i informacje prasowe - przejdź do kategorii

Polecam Salus Talent na ból

Rozmowa z Panią Anną, która skorzystała z urządzenia Salus Talent w CM Medyceusz

W naszym CMM przy ul. Limanowskiego 47 prowadzimy innowacyjną, bezinwazyjną i bezbolesną terapię aparatem Salus Talent. Jest to absolutna nowość na rynku, która daje rewelacyjne efekty w bolesnych schorzeniach kręgosłupa i nerwów, w zaburzeniach układu mięśniowo–szkieletowego, a także zaburzeniach układu moczowo–płciowego. O wrażenia z zabiegu zapytaliśmy jedną z naszych pacjentek, która poddała się tej terapii.

- Dlaczego zdecydowała się Pani na zabiegi z użyciem Salus Talent?

- Od wielu lat mam problemy z kręgosłupem, głównie w odcinku lędźwiowym. Wprawdzie nie boli non stop, ale dolegliwości co jakiś czas wracają. Ból rozchodzi się po plecach i na boki, jest dokuczliwy, nie pozwala się poruszać, po prostu nie daje normalnie funkcjonować czy porządnie się wyspać. Czasami muszę brać urlop lub zwolnienie lekarskie, bo nie ma żadnych szans na normalną pracę, a środki przeciwbólowe nie działają.

- Czy Pani tryb pracy i życia wpływa jakoś na dolegliwości?

- Niestety tak, czego mam świadomość, ale niewiele mogę zmienić. Osiem i więcej godzin dziennie za biurkiem, przed komputerem, potem muszę się zająć domem i dziećmi, czasem podźwigać zakupy, co też nie pomaga. Nie ma czasu na ćwiczenia czy siłownię. Staram się wprawdzie w pracy jak najczęściej wstawać, pospacerować, ale nie zawsze jest to możliwe. Kiedy z internetu dowiedziałam się, że w Medyceuszu będą wykonywane takie zabiegi usuwające ból, pomyślałam, że właśnie tego potrzebuje mój bolący kręgosłup. Przy okazji zaoferowano bardzo dobrą promocyjną cenę, więc postanowiłam skorzystać.

- Jak wygląda sam zabieg?

- Jest zupełnie inny niż te, które dotychczas stosowałam, a były to przede wszystkim prądy i kinezyterapia. Więc główna różnica dla pacjenta jest taka, że urządzenie jest wygodne w użyciu, ponieważ działa przez ubranie. Po drugie nie ma się czego bać, jest rzeczywiście bezbolesne, tak jak napisano na stronie internetowej, a jednocześnie od razu czuje się intensywne wibracje i bardzo głębokie działanie w bolącym miejscu. Jednak to intensywne pulsowanie, o którym czytałam, wcale nie sprawia dyskomfortu, a jego skutek jest bardzo szybko odczuwalny.

- Jakie jeszcze różnice zauważyła Pani w porównaniu do innych terapii, które Pani używała?

- Najważniejsza rzecz: to urządzenie naprawdę działa wewnątrz organizmu! Podczas innych zabiegów wszystko odczuwałam na powierzchni skóry i nie miałam wrażenia, że wnikają w głąb, że usuwają problem. Tutaj jest zupełnie inaczej. To jest tak, że zabieg czuje się dokładnie w miejscu bólu wewnątrz organizmu. Spotkałam się z tym po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona.

- Czyli zabiegi Pani pomogły?

- Tak, usunęły ból po pierwszej wizycie. Tymczasem kiedy wcześniej miewałam te swoje dolegliwości kręgosłupa, efekty zabiegów odczuwałam po znacznie dłuższym czasie.

- Czy poleciłaby Pani Salus Talent innym chorym?

- Bez wahania. To urządzenie naprawdę skutecznie i szybko usuwa ból, a przy tym nie jest tak kłopotliwe jak tradycyjne metody. Po prostu wystarczy się umówić i poświęcić 15 minut. Do tego zabiegi mam co trzy dni, a nie codziennie, jak w klasycznej rehabilitacji. Więc łatwiej je dostosować do trybu życia.

 

Przeczytaj artykuły poradnikowe konsultowane ze specjalistami CM Medyceusz 

Usuń ból. Zastosuj Salus Talent

https://centramedycznemedyceusz.pl/aktualnosci/282-usun-bol-zastosuj-salus-talent-w-medyceuszu

Jeśli jesteś zainteresowany terapią przy pomocy Salus Talent skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 42 613 69 47, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Współpracujemy

 

Narodowy Fundusz Zdrowia logo  

 

Proteo logo