Poradnik
Wybierz kategorię artykułów
aktualnosci aktualnosci
Aktualności
email email
Poradnik pacjenta
sms sms
Leksykon zdrowia
rejestracja rejestracja
Media o nas

Najświeższe informacje z życia przychodni - przejdź do kategorii

Praktyczne informacje: Jak przygotować się do badania? Na czym ono polega? To i wiele więcej - przejdź do kategorii

Artykuły naukowe, wypowiedzi ekspertów - przejdź do kategorii

Artykuły i informacje prasowe - przejdź do kategorii

CM Medyceusz wspiera charytatywny bieg „Daj piątaka na dzieciaka”

Biegasz? Chcesz się sprawdzić i pomóc dzieciom z porażeniem mózgowym? Weź udział w VI edycji Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka” organizowanego przez Fundację „Kolorowy Świat”. Dowiedz się jak.

To bieg niezwykły. Od początku jego idea była cudownie prosta: wspieranie chorych dzieci. W jaki sposób? Z jednej strony liczy się wymierny, charytatywny dochód z biegu pozwalający prowadzić terapię dzieci, ale równie ważny jest sam udział, dzięki któremu każdy uczestnik okazuje im wsparcie, a ponadto cała impreza pokazuje, że takie osoby są wśród nas, potrzebują akceptacji i pomocy.

„Daj piątaka na dzieciaka” to bieg ma dystansie 5 kilometrów (atest PZLA) ulicami Bałut. Ale nie tylko. To również biegi towarzyszące dla osób niepełnosprawnych – „Wózki w biegu” na dystansie 500 metrów oraz bieg dla dzieci – „Mały Cwaniak” na dystansie 500 metrów, a towarzyszą wszystkiemu: wielki piknik rodzinny, miasteczko biegowe i moc atrakcji. Termin biegu: 15 czerwca 2019 (godz. 14:00 – 19:00) Zapisy: https://www.dajpiataka.com.pl/zapisz-sie/

CM Medyceusz także wspierają imprezę. Zwycięzca biegu uzyska specjalistyczny pakiet badań „Aktywni fizycznie” ( https://centramedycznemedyceusz.pl/uslugi/profilaktyka-zdrowotna/pakiety-medyczne )

Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat jest jedyną w województwie łódzkim i jedną z niewielu organizacji w Polsce zajmujących się profesjonalną pomocą dzieciom dotkniętym mózgowym porażeniem dziecięcym. Od kilkunastu lat udowadnia, że możliwe jest pokonywanie ograniczeń wynikających z niepełnosprawności.

Współpracujemy

 

Narodowy Fundusz Zdrowia logo  

 

Proteo logo