CM Medyceusz wspiera charytatywny bieg „Daj piątaka na dzieciaka”

Biegasz? Chcesz się sprawdzić i pomóc dzieciom z porażeniem mózgowym? Weź udział w VI edycji Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka” organizowanego przez Fundację „Kolorowy Świat”. Dowiedz się jak.

To bieg niezwykły. Od początku jego idea była cudownie prosta: wspieranie chorych dzieci. W jaki sposób? Z jednej strony liczy się wymierny, charytatywny dochód z biegu pozwalający prowadzić terapię dzieci, ale równie ważny jest sam udział, dzięki któremu każdy uczestnik okazuje im wsparcie, a ponadto cała impreza pokazuje, że takie osoby są wśród nas, potrzebują akceptacji i pomocy.

„Daj piątaka na dzieciaka” to bieg ma dystansie 5 kilometrów (atest PZLA) ulicami Bałut. Ale nie tylko. To również biegi towarzyszące dla osób niepełnosprawnych – „Wózki w biegu” na dystansie 500 metrów oraz bieg dla dzieci – „Mały Cwaniak” na dystansie 500 metrów, a towarzyszą wszystkiemu: wielki piknik rodzinny, miasteczko biegowe i moc atrakcji. Termin biegu: 15 czerwca 2019 (godz. 14:00 – 19:00) Zapisy: https://www.dajpiataka.com.pl/zapisz-sie/

CM Medyceusz także wspierają imprezę. Zwycięzca biegu uzyska specjalistyczny pakiet badań „Aktywni fizycznie” ( https://centramedycznemedyceusz.pl/uslugi/profilaktyka-zdrowotna/pakiety-medyczne )

Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat jest jedyną w województwie łódzkim i jedną z niewielu organizacji w Polsce zajmujących się profesjonalną pomocą dzieciom dotkniętym mózgowym porażeniem dziecięcym. Od kilkunastu lat udowadnia, że możliwe jest pokonywanie ograniczeń wynikających z niepełnosprawności.

Artykuły powiązane

20.08 2019

Przed laty uznana za używkę, długo oskarżana o zgubny wpływ na układ krążenia i wywoływanie wielu chorób, trafia ostatnio do… „piramidy żywieniowej” - graficznego przewodnika, w którym dietetycy radzą, co i ile jeść i pić. Statystyczny Polak wypija jej 95 litrów rocznie. Kawa – bo niej mowa – od lat cieszy się niezmienną popularnością: budzi rano i dodaje wigoru w ciągu dnia. Ale jak poza tym wpływa na zdrowie?

Więcej
24.07 2019

Otworzyliśmy kolejne, czwarte, centrum rehabilitacyjne CM Medyceusz w Łodzi. Mieści się w przychodni przy ul. Limanowskiego 47. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę: każdy pacjent, który złoży deklarację do lekarza POZ w tej przychodni otrzyma bezpłatny pakiet specjalny, na który składają się: 10 zabiegów plus wizyta terapeutyczna w centrum rehabilitacji.

Więcej
22.07 2019

Synoptycy zapowiadają nadejście kolejnych fal upałów tego lata. Lekarze z CM Medyceusz radzą unikać wychodzenia z domu, przebywać w klimatyzowanych pomieszczeniach, nie wystawiać skóry na słońce, nawadniać organizm.

Więcej

Współpracujemy

 

Narodowy Fundusz Zdrowia logo  

 

Proteo logo

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.