Poradnik
Wybierz kategorię artykułów
aktualnosci aktualnosci
Aktualności
email email
Poradnik pacjenta
sms sms
Leksykon zdrowia
rejestracja rejestracja
Media o nas

Najświeższe informacje z życia przychodni - przejdź do kategorii

Praktyczne informacje: Jak przygotować się do badania? Na czym ono polega? To i wiele więcej - przejdź do kategorii

Artykuły naukowe, wypowiedzi ekspertów - przejdź do kategorii

Artykuły i informacje prasowe - przejdź do kategorii

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami i warto już teraz pomyśleć o swoich najbliższych, aby prezent był przemyślany i wyjątkowy. Pomyśl, co chciałbyś podarować swoim rodzicom lub dziadkom, którzy zawsze się o Ciebie troszczą, a dbanie o siebie zazwyczaj odkładają na później? Niejednokrotnie w czasie różnych Świąt i spotkań rodzinnych najważniejsze czego życzymy sobie nawzajem to zdrowie. Zwłaszcza teraz, po tak trudnym czasie pandemii. Zdrowie to podstawa, dzięki której wszystko inne wydaje się prostsze. Warto o nie zadbać na najwyższym poziomie.

 

Karta podarunkowa CMM to prezent, dzięki któremu bez słów będziesz mógł pokazać swoim bliskim, jak bardzo się o nich troszczysz i że są dla Ciebie ważni. Nie ma lepszego prezentu niż podarowanie chwili, dzięki której bliscy będą mogli o siebie zadbać. Często w codziennym zabieganym życiu brakuje takich momentów, kiedy mama, tata, babcia, czy dziadek mogą spokojnie, w profesjonalnym miejscu skonsultować niepokojące dolegliwości lub wybrać się na rehabilitację pleców, które od dłuższego czasu dają o sobie znać. Gwarantujemy, że Twoi bliscy będą wdzięczni za tę możliwość.

Dla kogo Karta podarunkowa CMM będzie najlepszym prezentem?

 

Karta podarunkowa CMM to z całą pewnością prezent, który doceni każdy, kto nie ma czasu i motywacji samodzielnie wykupić pakietu specjalistycznych badań, a także osoba, która już długi czas czeka na konsultację z lekarzem o rozchwytywanej specjalizacji. To z całą pewnością kreatywny i niebanalny pomysł na prezent, który nie będzie jeszcze jedną niepraktyczną materialną rzeczą, którą obdarowany po Świętach postawi na półkę. To prezent, który mówi, troszczę się o Ciebie, zależy mi na Tobie i Twoim zdrowiu, dziękuję za to, że o mnie dbasz - teraz ja zadbam o Ciebie. Karta podarunkowa CMM to prezent uniwersalny - dla niej i dla niego, a także zarówno dla starszych, jak i trochę młodszych osób.

Jak działa karta podarunkowa CMM?

 

Karta podarunkowa CMM to voucher, który można wykupić na dowolną kwotę. Dzięki takiemu voucherowi osoba obdarowana będzie mogła w dowolny sposób skorzystać z szerokiego wachlarzu usług medycznych Centrum Medycznego Medyceusz w Łodzi. Warto wiedzieć, że Centrum Medyczne Medyceusz to zarówno lekarze specjaliści różnych specjalizacji, jak i ogromna oferta badań diagnostycznych, na które w innych miejscach trzeba czekać długi czas. W ramach karty podarunkowej CMM można skorzystać także z rehabilitacji, czyli różnorodnych zabiegów oraz masaży, które nie tylko pomogą powrócić do sprawności, ale pomogą się zrelaksować. Taki prezent będzie doskonały dla osób, które od dłuższego czasu zmagają się z przeciążeniowymi bólami kręgosłupa lub nie doszły do siebie po niedawnym urazie, lub wypadku, a także dla przyjaciół, którzy są sportowcami lub amatorsko biegają i potrzebują profesjonalnej opieki fizjoterapeuty, aby pozostać w formie i uniknąć kontuzji.

 

W Centrum Medycznym istnieje także możliwość skorzystania z fachowej pomocy dietetyka, który nie tylko przeanalizuje wyniki, ale również dobierze odpowiednią dietę i zadba o jadłospis pacjenta. Być może w rodzinie jest ktoś, kto potrzebuje specjalnej diety bezglutenowej lub choruje na refluks, który wymaga ułożenia specjalnego jadłospisu? W takim przypadku karta podarunkowa, którą będzie można wykorzystać na spotkanie z dietetykiem, okaże się nieoceniona. Kartę podarunkową można wykorzystać w ciągu sześciu miesięcy od daty zakupu na wszystkie zabiegi, wizyty i badania z oferty. To zindywidualizowany i wyjątkowy pomysł na prezent.

 

Współpracujemy

 

Narodowy Fundusz Zdrowia logo  

 

Proteo logo