Od 4 maja nowa normalność w CM Medyceusz – specjaliści, laboratorium i diagnostyka

Zgodnie z postanowieniami rządu znoszone są kolejne obostrzenia wprowadzone z powodu epidemii. Dzięki temu od poniedziałku 4 maja przywracamy większość usług medycznych do stanu sprzed epidemii. Jednocześnie jednak zachowamy wszystkie procedury bezpieczeństwa (m.in. procedury wejścia na teren przychodni), po to, abyście Państwo mogli czuć się u nas bezpiecznie. Wprowadziliśmy również dla Państwa specjalną ankietę, której wypełnienie przed przyjściem do przychodni znacznie uprości i przyspieszy procedury. Jacy specjaliści będą przyjmować od 4 maja?

Ankieta

Serdecznie prosimy wszystkich Państwa, abyście zechcieli przed przyjściem do przychodni wydrukować i wypełnić ANKIETĘ, którą można ściągnąć z naszej strony: KLIKNIJ TUTAJ, ABY OTWORZYĆ ANKIETĘ

Co jest w ankiecie? Kilka prostych pytań związanych z epidemią np. czy mieliście Państwo kontakt z osobą zarażoną koronawirusem? Każda placówka służby zdrowa w Polsce zobowiązana jest przepisami do przeprowadzania takiego wywiadu z każdym pacjentem. Jeśli więc zechcielibyście Państwo wydrukować i wypełnić ankietę wcześniej, a następnie przynieść ją na wizytę i oddać w rejestracji – znacznie przyspieszy to procedury przyjęcia do lekarza. Z góry serdecznie dziękujemy za wypełnienie ankiety!

 

Jacy lekarze specjaliści przyjmują od 4 maja?

Część naszych specjalistów będzie znów od 4 maja 2020 przyjmować pacjentów w poradniach. Będą to:

Normalnie przyjmować będą lekarze z zakresu medycyny pracy. Po szczegóły KLIKNIJ TUTAJ

Od 4 maja wznawiamy również zabiegi rehabilitacyjne. Po szczegóły KLIKNIJ TUTAJ

 

Jakie badania będzie można wykonać w CM Medyceusz od 4 maja?

Diagnostyka obrazowa czyli:

  • Rezonans Magnetyczny,
  • Tomograf Komputerowy,
  • RTG
  • USG
  • Densytometria

 Po szczegóły KLIKNIJ TUTAJ

Ponadto:

 

Diagnostyka w ramach Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej również będzie działać normalnie.  
Wykaz badań diagnostycznych znajdziecie Państwo tu: https://centramedycznemedyceusz.pl/uslugi/diagnostyka

 

Dobra wiadomość dla alergików!

W CM Medyceusz od 4 maja wracają odczulania. Po szczegóły KLIKNIJ TUTAJ

 

Jakie środki ostrożności?

Przypominamy, że w trosce o zdrowie pacjentów i personelu w naszych placówkach obowiązują dodatkowe środki ostrożności. Oto one:

  • Pacjenci będą wpuszczani do budynku pojedynczo i bez osób towarzyszących.
  • Prosimy zachować 2 metrowy odstęp między osobami oczekującymi w kolejce
  • Wobec wszystkich pacjentów zgłaszających się na RM i TK będziemy stosowali procedury wejścia.
  • Będziemy kierować ruchem pieszym pacjentów tak, aby ograniczyć bliskie ich spotkania na niewielkiej przestrzeni.
  • W ramach usprawnienia procedury wejścia pacjenci proszeni są , w miarę możliwości , o przyniesienie ze sobą wypełnionej ankiet: ANKIETA DO POBRANIA

 

Informujemy ponadto Państwa, że nasz szpital jeszcze nie przyjmuje pacjentów!

Artykuły powiązane

05.08 2020

Wakacje. Dla większości – czas beztroski. Niestety - nie dla osób mających kłopoty z ciśnieniem tętniczym, a ściślej z jego skokami. Oni bowiem powinni szczególnie na siebie uważać, zwłaszcza podczas upałów. Może to również dotyczyć ciebie. Dlaczego?

Więcej
03.08 2020

Kleszcze występują wszędzie, w całej Polsce. Groźne są zwłaszcza w wakacje dlatego, że to czas wędrówek turystycznych po szlakach i leśnych ścieżkach. Reagujące na ruch i zmianę temperatury kleszcze bardzo często właśnie latem pasożytują na ludziach, roznosząc bardzo groźne choroby w tym najniebezpieczniejszą: boreliozę. Co zrobić, aby się przed nią uchronić?

Więcej
30.07 2020

Mycie rąk chroni przed chorobami i są na to aktualne dowody z czasu pandemii. W tym roku, w Polsce spadła znacznie liczba tzw. chorób brudnych rąk. Ponadto tylko w samej Łodzi, w lipcu było aż o tysiąc mniej przypadków grypy w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego! To uboczny i pozytywny efekt koronawirusa – a raczej akcji edukacyjnych na temat higieny.

Więcej

Współpracujemy

 

Narodowy Fundusz Zdrowia logo  

 

Proteo logo

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.