10 zabiegów gratis: rusza nowe centrum rehabilitacji CMM

Otworzyliśmy kolejne, czwarte, centrum rehabilitacyjne CM Medyceusz w Łodzi. Mieści się w przychodni przy ul. Limanowskiego 47. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę: każdy pacjent, który złoży deklarację do lekarza POZ w tej przychodni otrzyma bezpłatny pakiet specjalny, na który składają się: 10 zabiegów plus wizyta terapeutyczna w centrum rehabilitacji.

W nowym centrum przygotowaliśmy dla pacjentów szeroką ofertę zabiegów rehabilitacyjnych w atrakcyjnych cenach, wykonywanych w nowych, komfortowych warunkach. Zapewniamy bogate wyposażenie w sprzęt, łatwy dostęp bez barier architektonicznych, ale przede wszystkim świetnie wyszkoloną kadra fizjoterapeutów i masażystów.

Nasi specjaliści wykonują m.in:

  • Światłolecznictwo
  • Elektroterapię
  • Ultradźwięki miejscowe
  • Krioterapię (CO2)
  • Laseroterapię
  • Kinezyterapię
  • Masaż ręczny
  • Falę uderzeniową

Dodatkowy atut: dysponujemy pełnym zapleczem diagnostycznym, pozwalającym na dokładne określenie potrzeb i zakresu rehabilitacji. W przychodni przy ul. Limanowskiego 47 pracuje nasz Zakład Diagnostyki Obrazowej wykonujący rezonans magnetyczny, tomografię komputerową oraz badania USG.

Więcej informacji CMM Limanowskiego, ul. Limanowskiego 47, tel. 42 613 69 47

 

Przeczytaj artykuły poradnikowe konsultowane ze specjalistami CM Medyceusz https://centramedycznemedyceusz.pl/aktualnosci/234-dbaj-o-swoj-kregoslup

Artykuły powiązane

07.10 2019

To bezpłatna usługa, dzięki której masz stałą, pełną kontrolę nad procesem leczenia, a także zyskujesz wiele ułatwień np. możliwość korzystania z czytelnych e-recept, które wystawiają lekarze CMM Medyceusz. IKP jest bezpłatne i powszechne, czyli dostępne dla każdego. Przeczytaj i sprawdź, jak założyć konto i jakie płyną z tego dla Ciebie korzyści.

Więcej
30.09 2019

Amerykańscy naukowcy dowiedli podczas badań na studentach, że w ciągu trzech godzin dotykamy twarz dłońmi aż 47 razy! Zatem w sezonie wzrostu zachorowań na grypę, aż 15 razy na godzinę sami siebie narażamy na kontakt z wirusem.

Więcej
27.09 2019

W drugiej połowie września do Polski trafią „tegoroczne” szczepionki przeciw grypie. „Tegoroczne” czyli zawierające szczep wirusa, którego spodziewamy się w tym sezonie jesienno – zimowym w Polsce oraz na całej półkuli północnej. Nieco później, bo w październiku, po raz pierwszy w Polsce pojawią się szczepionki podawane donosowo dla dzieci i młodzieży. Szczepionki to najlepsze zabezpieczenie przez grypą i jej powikłaniami.

Więcej

Współpracujemy

 

Narodowy Fundusz Zdrowia logo  

 

Proteo logo

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.