10 zabiegów gratis: rusza nowe centrum rehabilitacji CMM

Otworzyliśmy kolejne, czwarte, centrum rehabilitacyjne CM Medyceusz w Łodzi. Mieści się w przychodni przy ul. Limanowskiego 47. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę: każdy pacjent, który złoży deklarację do lekarza POZ w tej przychodni otrzyma bezpłatny pakiet specjalny, na który składają się: 10 zabiegów plus wizyta terapeutyczna w centrum rehabilitacji.

W nowym centrum przygotowaliśmy dla pacjentów szeroką ofertę zabiegów rehabilitacyjnych w atrakcyjnych cenach, wykonywanych w nowych, komfortowych warunkach. Zapewniamy bogate wyposażenie w sprzęt, łatwy dostęp bez barier architektonicznych, ale przede wszystkim świetnie wyszkoloną kadra fizjoterapeutów i masażystów.

Nasi specjaliści wykonują m.in:

  • Światłolecznictwo
  • Elektroterapię
  • Ultradźwięki miejscowe
  • Krioterapię (CO2)
  • Laseroterapię
  • Kinezyterapię
  • Masaż ręczny
  • Falę uderzeniową

Dodatkowy atut: dysponujemy pełnym zapleczem diagnostycznym, pozwalającym na dokładne określenie potrzeb i zakresu rehabilitacji. W przychodni przy ul. Limanowskiego 47 pracuje nasz Zakład Diagnostyki Obrazowej wykonujący rezonans magnetyczny, tomografię komputerową oraz badania USG.

Więcej informacji CMM Limanowskiego, ul. Limanowskiego 47, tel. 42 613 69 47

 

Przeczytaj artykuły poradnikowe konsultowane ze specjalistami CM Medyceusz https://centramedycznemedyceusz.pl/aktualnosci/234-dbaj-o-swoj-kregoslup

Artykuły powiązane

09.01 2020

Angielscy sportowcy są szkoleni z… dokładnego mycia rąk. To element przygotowań do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Federacja sportowa tłumaczy: tamtejsza flora wirusowa jest inna od europejskiej, a do tego prognozuje się bardzo wysokie temperatury sprzyjające szybkiemu rozwojowi chorób zakaźnych, które mogą skutecznie wyeliminować sportowców z igrzysk. To pokazuje jak ważne jest mycie rąk w obronie przed drobnoustrojami.

Więcej
09.01 2020

Grypa daje dość specyficzne objawy, a mimo to bywa bardzo często mylona z innymi chorobami.

Więcej
08.01 2020

Początek Nowego Roku to doskonała okazja, aby troszkę w życiu „posprzątać”, złamać niedobre nawyki, podjąć pozytywne wyzwania – najlepiej te, które poprawią nasze zdrowie i samopoczucie. Oto kilka rad lekarzy z CM Medyceusz, jakie zmiany wprowadzić od 2020. Gwarantujemy, że wprowadzając je w życie, poczujecie się znacznie lepiej.

Więcej

Współpracujemy

 

Narodowy Fundusz Zdrowia logo  

 

Proteo logo

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.