10 zabiegów gratis: rusza nowe centrum rehabilitacji CMM

Otworzyliśmy kolejne, czwarte, centrum rehabilitacyjne CM Medyceusz w Łodzi. Mieści się w przychodni przy ul. Limanowskiego 47. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę: każdy pacjent, który złoży deklarację do lekarza POZ w tej przychodni otrzyma bezpłatny pakiet specjalny, na który składają się: 10 zabiegów plus wizyta terapeutyczna w centrum rehabilitacji.

W nowym centrum przygotowaliśmy dla pacjentów szeroką ofertę zabiegów rehabilitacyjnych w atrakcyjnych cenach, wykonywanych w nowych, komfortowych warunkach. Zapewniamy bogate wyposażenie w sprzęt, łatwy dostęp bez barier architektonicznych, ale przede wszystkim świetnie wyszkoloną kadra fizjoterapeutów i masażystów.

Nasi specjaliści wykonują m.in:

  • Światłolecznictwo
  • Elektroterapię
  • Ultradźwięki miejscowe
  • Krioterapię (CO2)
  • Laseroterapię
  • Kinezyterapię
  • Masaż ręczny
  • Falę uderzeniową

Dodatkowy atut: dysponujemy pełnym zapleczem diagnostycznym, pozwalającym na dokładne określenie potrzeb i zakresu rehabilitacji. W przychodni przy ul. Limanowskiego 47 pracuje nasz Zakład Diagnostyki Obrazowej wykonujący rezonans magnetyczny, tomografię komputerową oraz badania USG.

Więcej informacji CMM Limanowskiego, ul. Limanowskiego 47, tel. 42 613 69 47

 

Przeczytaj artykuły poradnikowe konsultowane ze specjalistami CM Medyceusz https://centramedycznemedyceusz.pl/aktualnosci/234-dbaj-o-swoj-kregoslup

Artykuły powiązane

12.12 2019

Czy możliwe jest wzmocnienie dziecięcej odporności na tyle, aby maluch nie zapadał na jesienne infekcje? To pytanie zadaje sobie teraz wielu rodziców, gdy trwa „infekcyjny” szczyt w przedszkolach. Odpowiada na nie nasz pediatra, dr Anna Łęgowik – Bąk.

Więcej
09.12 2019

Jemy za dużo cukru, prawie 45 kilo rocznie! Właśnie z powodu nadmiernego spożycia cukru Narodowy Fundusz Zdrowia przewiduje, że w ciągu najbliższych pięciu lat aż o jedną trzecią wzrośnie liczba chorych na cukrzycę i nadciśnienie tętnicze, z powodu zbyt dużej wagi ciała przybędzie 23% cierpiących na zwyrodnienia kolan i aż o 68% wzrośnie liczba pacjentów z niealkoholową, stłuszczeniową chorobą wątroby. Czym grozi przesłodzone życie – tłumaczy Anetta Skomiał, dietetyk CM Medyceusz.

Więcej
28.11 2019

Tylko poprzez uścisk dłoni na przywitanie, każdy zarażona wirusem grypy osoba, może „przekazać go” dalej co najmniej 14 ludziom. Nasze dłonie to siedliska bakterii, a także wirusów. Dlatego trzeba dbać o ich higienę zawsze, a zwłaszcza teraz, w sezonie grypowym.

Więcej

Współpracujemy

 

Narodowy Fundusz Zdrowia logo  

 

Proteo logo

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.