10 zabiegów gratis: rusza nowe centrum rehabilitacji CMM

Otworzyliśmy kolejne, czwarte, centrum rehabilitacyjne CM Medyceusz w Łodzi. Mieści się w przychodni przy ul. Limanowskiego 47. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę: każdy pacjent, który złoży deklarację do lekarza POZ w tej przychodni otrzyma bezpłatny pakiet specjalny, na który składają się: 10 zabiegów plus wizyta terapeutyczna w centrum rehabilitacji.

W nowym centrum przygotowaliśmy dla pacjentów szeroką ofertę zabiegów rehabilitacyjnych w atrakcyjnych cenach, wykonywanych w nowych, komfortowych warunkach. Zapewniamy bogate wyposażenie w sprzęt, łatwy dostęp bez barier architektonicznych, ale przede wszystkim świetnie wyszkoloną kadra fizjoterapeutów i masażystów.

Nasi specjaliści wykonują m.in:

  • Światłolecznictwo
  • Elektroterapię
  • Ultradźwięki miejscowe
  • Krioterapię (CO2)
  • Laseroterapię
  • Kinezyterapię
  • Masaż ręczny
  • Falę uderzeniową

Dodatkowy atut: dysponujemy pełnym zapleczem diagnostycznym, pozwalającym na dokładne określenie potrzeb i zakresu rehabilitacji. W przychodni przy ul. Limanowskiego 47 pracuje nasz Zakład Diagnostyki Obrazowej wykonujący rezonans magnetyczny, tomografię komputerową oraz badania USG.

Więcej informacji CMM Limanowskiego, ul. Limanowskiego 47, tel. 42 613 69 47

 

Przeczytaj artykuły poradnikowe konsultowane ze specjalistami CM Medyceusz https://centramedycznemedyceusz.pl/aktualnosci/234-dbaj-o-swoj-kregoslup

Artykuły powiązane

20.03 2020

Każdego dnia powstaje wiele absurdalnych plotek i fake newsów na temat nowego typu koronawirusa, które rodzą panikę i nikomu – ani pacjentom, ani służbie zdrowia - nie pomagają. Przedstawiamy więc dla Państwa kilka rzeczowych i wiarygodnych materiałów, w których poważne źródła i autorytety mówią prostym językiem o tym, co nauka wie  o nowym wirusie.

Więcej
14.03 2020

Uwaga! Nowe zasady zaplanowanych badań: Rezonansu magnetycznego, Tomografii Komputerowej i Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej.

Więcej
13.03 2020

Koronawirus SARS-Cov-2, który wywołuje chorobę o nazwie COVID-19 wzbudza niepokój. Wirus przenosi się drogą kropelkową – jak grypa. Główny Inspektorat Sanitarny wydał zalecenia, jak chronić siebie i innych przed tą chorobą. Najbardziej narażone na rozwinięcie ciężkiej postaci choroby są osoby starsze, z obniżoną odpornością, którym towarzyszą inne, przewlekłe choroby.

Więcej

Współpracujemy

 

Narodowy Fundusz Zdrowia logo  

 

Proteo logo

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.