Poradnik
Wybierz kategorię artykułów
aktualnosci aktualnosci
Aktualności
email email
Poradnik pacjenta
sms sms
Leksykon zdrowia
rejestracja rejestracja
Media o nas

Najświeższe informacje z życia przychodni - przejdź do kategorii

Praktyczne informacje: Jak przygotować się do badania? Na czym ono polega? To i wiele więcej - przejdź do kategorii

Artykuły naukowe, wypowiedzi ekspertów - przejdź do kategorii

Artykuły i informacje prasowe - przejdź do kategorii

Sobota z laryngologiem

W CM Medyceusz w Łodzi będzie można zapisać się na bezpłatną wizytę u laryngologa.  Bezpłatne konsultacje, które odbędą się w sobotę, 24 listopada, zorganizowano przy okazji otwarcia nowej Prywatnej Poradni Otorynolarygologicznej, w której można diagnozować i leczyć zarówno zaburzenia słuchu, mowy, bezdech senny, a także poważniejsze choroby szyi, gardła, uszu, nosa i krtani.

Leczenie wielu dolegliwości laryngologicznych nie jest obecnie ani kłopotliwe, ani czasochłonne.

Na przykład 15 minutowy zabieg wystarczy, by pacjent cierpiący z powodu przerośniętych małżowin nosowych mógł wreszcie swobodnie oddychać, przestał w nocy głośno chrapać i wpadać w groźne dla zdrowia bezdechy. Poprawa odczuwana jest już po kilku dniach.

W nowej poradni CM Medyceusz specjaliści będą kompleksowo leczyć także chrapaniebezdech – również nieinwazyjną metodą CPAP, która polega na wspomaganiu oddychania podczas snu przy użyciu specjalnych aparatów. Bezdech staje się powoli plagą na Starym Kontynencie, łączy się go z tysiącami wypadków drogowych spowodowanych zaśnięciem za kierownicą. Komisja Europejska wprowadziła dyrektywę – dotyczącą także Polski – na podstawie której kierowca, który ma bezdech i go nie leczy, może stracić prawo jazdy.

Lekarze przyjmujący w Poradni Otorynolarygologicznej specjalizują się również w chorobach zatok przynosowych, mikrochirurgii usznej, leczeniu nowotworów głowy i szyi, usuwaniu przyczyn zaburzeń słuchu i mowy. Poradnia jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt umożliwiający dokładne i bezbolesne badania otolaryngologiczne. CM Medyceusz proponują pacjentom nie tylko konsultację lekarskie, diagnostykę, ale także – jeśli będzie tego wymagało leczenia schorzenia – możliwość wykonania operacji w szpitalu CM Medyceusz. Założenie jest takie, aby pacjent był badany i leczony w jednym miejscu.

W poradni będą przeprowadzane również bezpłatne testy słuchu. To one są podstawą do określenia stopnia niedosłuchu, doboru odpowiedniej metody korekcji przy pomocy aparatu lub implantu ślimakowego.

 

Bezpłatne konsultacje odbędą się w sobotę, 24 listopada, w godz. od 09.00 do 13.00, CM Medyceusz, ul. Bazarowa 9. CM Medyceusz proszą o wcześniejsze telefoniczne zapisy na wizyty pod numerami:  508 216 874 lub 42 613 69 16. Liczba konsultacji jest ograniczona.

Współpracujemy

 

Narodowy Fundusz Zdrowia logo

 

Proteo logo

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.