poniedziałek, 30 marzec 2015 19:41

Warunki pobytu w Szpitalu Medyceusz

 

 W Centrach Medycznych Medyceusz przykładamy najwyższą wagę do tego, aby zapewnić Państwu jak najbardziej komfortowe warunki leczenia. Dlatego też szpital prowadzony przez Centra Medyczne przy ulicy Bazarowej to dla Państwa gwarancja profesjonalizmu i hospitalizacji w przyjaznej atmosferze.

 

 Każda sala w naszym szpitalu posiada klimatyzację i skuteczny system wietrzenia, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu stały dostęp do świeżego powietrza i przyjemny zapach w każdym pomieszczeniu. Wszystkie sale są też codziennie dokładnie sprzątane. Dzięki zachowaniu najwyższych standardów czystości w naszym szpitalu każdy z pacjentów może czuć się komfortowo.

 

 Dodatkowo, dbając o umilenie naszym pacjentom czasu hospitalizacji, zapewniamy w każdej z sal i w każdym z pomieszczeń ogólnodostępnych dostęp do szybkiego Internetu.

 

 W Centrach Medycznych Medyceusz staramy się, aby naszym pacjentom czas mijał spokojnie i aby każda osoba czuła się w pełni bezpiecznie. Dlatego też nasi pacjenci mogą pozostawić swoje rzeczy osobiste i wartościowe w depozycie szpitalnym, do którego każdy z pacjentów ma całodobowy dostęp.

 

 W szpitalu w Centrum Medycznym Medyceusz zapewniamy też Państwu komfort duchowy – w naszym szpitalu znajdą Państwo miejsce, w którym w ciszy można oddać się modlitwie i przemyśleniom.

 

 

 Zapraszamy do obejrzenia dwóch filmów poświęconych naszemu szpitalowi. Dowiedzą się z nich Państwo szczegółów dotyczących pracy personelu, zakresu naszej działalności oraz zapoznają się Państwo z wyposażeniem naszego Bloku Operacyjnego.

 

Szpital Medyceusz - Blok operacyjny from CentraMedyczneMedyceusz on Vimeo.

Czytany 6353 razy