poniedziałek, 05 grudzień 2016 21:45

Bezoperacyjny lifting skóry twarzy nićmi silhouette soft

To nowy, bezpieczny i skuteczny zabieg korygujący zwiotczenia skóry i redukujący oznaki jej starzenia. Silhouette-Soft™ to bio-wchłanialne nici ze stożkami, które zostały opracowane przez amerykańskich naukowców, aby poprawić wygląd policzków, przywrócić objętość skóry w okolicy jarzmowej. 

 

Dzięki małym, wchłanialnym stożkom, które zakotwiczają się głęboko w tkance, tworzy się napięcie, które skutecznie podnosi zwiotczałą tkankę. Zabieg jest szybki, komfortowy i nie wymaga hospitalizacji. 

 

Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym, w ciągu ok. 30 minut. Efekty zabiegu z użyciem nici Silhouette – Soft™ widoczne są natychmiast. Przez 2 tygodnie pacjent powinien prowadzić oszczędzający tryb życia, zgodny z zaleceniami lekarza. Korekcja utrzymuje się do 18 miesięcy. 

 

Nici te można stosować wraz z innymi zabiegami medycyny estetycznej, np. wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego, co umożliwia osiągnięcie jeszcze bardziej naturalnego wyglądu. 

 

Nici Silhouette – Soft™ zostały zrobione z kwasu polimlekowego i kwasu glikolowego. Składniki te czynią nici w pełni wchłanialnymi. Gwarancją bezpieczeństwa jest to iż, materiały wykorzystywane do ich produkcji zatwierdził najważniejszy amerykański organ kontrolny FDA (Urząd ds. Żywności i Leków). 

 

Silhouette-Soft™ jest przeznaczony dla osób, które chcą walczyć z wczesnymi oznakami starzenia – opadaniem konturów twarzy (opadanie skóry policzków, tzw. chomiki, linii żuchwy, szyi). Jest to również doskonała alternatywa dla pacjentów, którzy mieli wcześniej wykonany tradycyjny lifting i chcieliby dodatkowo skorygować opadanie tkanek w określonych partiach twarzy.

Czytany 2689 razy