wtorek, 31 styczeń 2017 18:46

Zwycięstwo w plebiscycie Hipokrates Ziemi Łódzkiej 2016!

Szanowni Państwo,

 

Drugiego lutego w Pałacu Biedermanna w Łodzi odbyła się uroczysta gala podsumowania plebiscytu „Hipokrates Ziemi Łódzkiej 2016”, który organizowany był przez „Dziennik Łódzki” oraz Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia.

 

Jesteśmy dumni, że placówka Centrów Medycznych Medyceusz przy ul. Studzińskiego 61 dzięki 33 552 głosom zajęła PIERWSZE miejsce w kategorii „Placówka Roku 2016”. W imieniu personelu pracującego w poradni nagrodę odebrała Pani doktor Agata Błońska.

 

Na podium stanęła także Pani dr Elżbieta Olczyk zajmując trzecie miejsce w kategorii "Lekarz Roku 2016".

 

Pani Doktor Barbara Filipczak przyjmująca w poradni przy ulicy Bazarowej 9 zajęła drugie miejsce w plebiscycie Hipokrates Ziemi Łódzkiej 2016 w kategorii "Lekarz Pediatra".

 

Głosy pacjentów zadecydowały, że drugie miejsce w kategorii „Położna Roku 2016” zajęła Pani Dorota Lipińska opiekująca się pacjentami w poradni Centrów Medycznych Medyceusz przy ulicy Spornej 83.

 

Przychodnia Centrum Medyczne Medyceusz przy ulicy Studzińskiego 61 otwarta jest 24h/dobę w ramach POZ oraz Nocnej i Świątecznej Opieki Medycznej. Oferuje konsultacje w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej i pediatrii, a także opiekę laryngologiczną, ginekologiczną i ortopedyczną w poradniach specjalistów. Oferuje też zabiegi rehabilitacyjne i posiada szeroką ofertę badań obrazowych: RTG, Mammografię, USG. Przychodnia dysponuje centrum diagnostycznym z własnym laboratorium. Profesjonalne wyposażenie i najlepsi lekarze czynią z niej świetną placówkę leczniczą dla Radogoszcza.

 

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym w plebiscycie pracownikom naszych poradni i serdecznie dziękujemy pacjentom korzystającym z usług naszych poradni za oddane głosy.

 

Zespół Centrów Medycznych Medyceusz

 

 

Źródło zdjęcia "www.dziennikłódzki.pl"

Czytany 657 razy