Diagnostyka otorynolaryngologiczna

Jesienią 2018 roku CM Medyceusz we współpracy z zespołem specjalistów wywodzących się łódzkich klinik otorynolaryngologicznych rozszerzyły zakres usług. Od teraz, w budynku przy ulicy Bazarowej 9 mają Państwo możliwość konsultacji, diagnostyki i leczenia (w tym operacji w Szpitalu CM Medyceusz) wszelkich chorób otorynolaryngologicznych. W nowych, świetnie wyposażonych pomieszczeniach, specjaliści zbiorą z Państwem wywiad lekarski, zbadają sprzętem najnowszej generacji, a w razie potrzeby skierują na dodatkową diagnostykę i leczenie.

 

Diagnostyka laryngologiczna:

  • Audiometria tonalna
  • Tympanometria
  • Audiometria mowy
  • Endoskopowe badanie migdałka gardłowego u dziecka
  • Endoskopowe badanie nosa, gardła,( nosogardła) i krtani
  • Videostroboskopia
  • Diagnostyka bezdechów sennych 

Artykuły powiązane

09.11 2018

7 procent wypadków w Europie i przynajmniej pół tysiąca w Polsce, spowodowanych jest zaśnięciem za kierownicą. Zaśnięcia z kolei mają bezpośredni związek z obturacyjnym bezdechem sennym. Dlatego – zgodnie z dyrektywą Komisji Europejskiej – kierowcy, którzy cierpią na bezdech i go nie leczą, mogą stracić prawo jazdy. Tymczasem bezdech da się szybko usunąć dzięki nowoczesnym metodom stosowanym w Centrach Medycznych Medyceusz.

Więcej
07.11 2018

Szacuje się, że w Polsce choruje na nią około 3 milionów osób, co trzecia z nich o tym nie wie. Na świecie na tę chorobę cierpi ponad 400 milionów ludzi, w 2040 roku ta liczba wzrośnie do 650 milionów! Szybko zwiększającą się liczbę zachorowań na cukrzycę nazywa się coraz częściej epidemią cukrzycy.

Więcej
05.11 2018

Brak ruchu, praca w tej samej pozycji przez wiele godzin, nieodpowiedni sposób siedzenia przy biurku, złe krzesło, nieodpowiednie łóżko i materac, stres, otyłość. To tylko część długiej listy przyczyn, które mogą powodować przeciążenia, bóle i uszkodzenia kręgosłupa. Długo potrafi on nie protestować, a my często lekceważymy pierwsze, z reguły szybko ustępujące bóle szyi czy pleców.

Więcej

Współpracujemy

Narodowy Fundusz Zdrowia logo  

 

Proteo logo

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.