środa, 01 kwiecień 2015 21:26

Gastroskopia

 

Centra Medyczne Medyceusz - Bazarowa umożliwiają Państwu dostęp do gastroskopii w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia jak i również w korzystnej ofercie komerycjnej, zapraszamy.

 

  • badania z skierowaniem od specjalisty - bezpłatnie w ramach NFZ.
  • badania komercyjne
  • gastroskopia z testem ureazowym - 180zł
  • gastroskopia z pobraniem wycinka i badaniem histopatologicznym - 250zł

 

Gabinet 301, III piętro, klatka B

telefon: 42 613-69-03

 

W celu szybkiego udania się do sali endoskopowej zalecamy skorzystanie z klatki schodowej B i udanie się na III piętro.

Mogą Państwo również skorzystać z windy.

Badania endoskopowe przeprowadzane są w gabinecie 301 i prowadzone są przez wykfalifikaowane zespoły złożone z lekarza gastrologa oraz pielęgniarek endoskopowych.

Gastroskopia w znieczuleniu ogólnym

 

Umożliwiamy Państwu przeprowadzenie badania w krótkim znieczuleniu ogólnym, jeżeli lekarz prowadzący nie wskaże przeciwskazań. Znieczulenie jest odpłatne.

Przygotowanie do badania jest takie samo. Badanie w znieczuleniu ogólnym oznacza, że podczas badania będzie Pani/Pan spał oraz nie czuł i nie pamiętał samego badania.

 

Po podaniu dożylnie środka usypiającego pacjent zasypia na około kilkanaście minut, to płytkie znieczulenie, nie wymaga założenia rurki dotchawiczej.

Po zakończeniu badania zostaną Państwo w szpitalu na obserwacji na czas około 2 godzin. Gdy badanie jest wykonywane w znieczuleniu ogólnym, należy poprosić osobę towarzyszącą o odebranie ze. Mogą Państwo skorzystać odpłatnie również z naszego profesjonalnego transportu. Nie należy prowadzić pojazdów minimum 12 godzin po znieczuleniu.

  • dodatkowy koszt zenieczulenia jaki należy doliczyć do procedury - 250zł

 

Przejdź do poradnika pacjenta

Wszystkie informacje o badaniu

Czytany 3251 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 19 czerwiec 2017 13:06